Yem Katkı ÜrünleriVitalicVITALIC MPG 500VITALIC MPG
Yem Katkı ÜrünleriVitalicVITALIC MPG 500VITALIC MPG
Yem Katkı ÜrünleriVitalicVITALIC MPG 500VITALIC MPG
Yem Katkı ÜrünleriVitalicVITALIC MPG 500VITALIC MPG

VITALIC MPG --DOĞUM ÖNCESİ VE DOĞUM SONRASI ENERJİ DESTEĞİ (500 mL)

Marka : Vitalic
Fiyat : ₺61,00
KDV Dahil : ₺61,00

 

 

İnek ve koyunlarda doğum öncesi ve sonrası için geliştirilmiş antiketojenik enerji içeceğidir. Ketozisten korunmada ve tedavide etkilidir.

Vitaminlerle zenginleştirilmiştir.

 

VITALIC MPG, Doğum öncesi ve doğum sonrası enerji desteği sağlar.

  • Ketozisten  korunmada ve  tedavide hayvanın enerji dengesini  ayarlar. 

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

  • Propilen glikol, Sorbitol ve Ca-propiyonat gibi glikojenik özellikte bileşikler sayesinde hayvanın negatif enerji dengesine düşmesini engeller.
  • İçeriğinde bulanan Niasin(vit. B3); kanda NEFA ve BHBA düzeylerini düşürmesi ve glikoz oranını yükseltmesiyle antiketojenik etkilidir.

 KULLANIM ŞEKLİ

  • Kullanım öncesi ürünü iyice çalkalayınız.
  • Şişenin geniş kısmına kadar hayvanın ağzına yerleştirerek yutkunma refleksi ile birlikte içiriniz.
  • İneklerde doğum başlangıcında 500 mL, doğumdan 12 saat sonra 500 mL içirilir.
  •  İneklerde doğumdan itibaren 3-7 gün süre ile ketozise karşı koruma amaçlı olarak 500 mL içirilir.
  • İneklerde gebelik tosemisine karşı koruma amaçlı doğumdan 1 hafta öncesinden başlanarak günde 500 mL içirilir.
  • Koyun ve keçilerde doz belirtilen zamanlarda günlük 1,5-2 mL/kg canlı ağırlık olarak ayarlanmalıdır.

 

Etiketler
VITALIC, VITALIC MPG, MPG, inek doğum öncesi enerji desteği, inek doğum sonrası enerji desteği, keçi doğum öncesi enerji desteği, keçi doğum sonrası enerji desteği, hayvan enerji dengesi, pozitif enerji desteği , vitalic mpg doğum öncesi destek , vitalic mpg doğum sonrası destek, enerji dengesi, enerji desteği, büyükbaş doğum öncesi enerji desteği ürün fiyat, küçükbaş doğum öncesi enerji desteği ürün fiyat, büyükbaş doğum sonrası enerji desteği ürün fiyat, küçükbaş doğum sonrası enerji desteği ürün fiyat, VITALIC MPG 500, VITALIC MPG 500 mL, VITALIC MPG mL, VITALIC 500, VITALIC 500 mL, VITALIC mL, MPG 500, MPG 500 mL, MPG mL, 500, 500 mL, mL, VITALIC MPG --DOĞUM, VITALIC MPG --DOĞUM ÖNCESİ, VITALIC MPG --DOĞUM ÖNCESİ VE, VITALIC MPG --DOĞUM ÖNCESİ VE DOĞUM, VITALIC MPG --DOĞUM ÖNCESİ VE DOĞUM SONRASI, VITALIC MPG --DOĞUM ÖNCESİ VE DOĞUM SONRASI ENERJİ, VITALIC MPG --DOĞUM ÖNCESİ VE DOĞUM SONRASI ENERJİ DESTEĞİ, VITALIC MPG --DOĞUM ÖNCESİ VE DOĞUM SONRASI ENERJİ DESTEĞİ 500, VITALIC MPG --DOĞUM ÖNCESİ VE DOĞUM SONRASI ENERJİ DESTEĞİ 500 mL, VITALIC MPG --DOĞUM ÖNCESİ VE DOĞUM SONRASI ENERJİ DESTEĞİ mL, VITALIC MPG --DOĞUM ÖNCESİ VE DOĞUM SONRASI ENERJİ 500, VITALIC MPG --DOĞUM ÖNCESİ VE DOĞUM SONRASI ENERJİ 500 mL, VITALIC MPG --DOĞUM ÖNCESİ VE DOĞUM SONRASI ENERJİ mL, VITALIC MPG --DOĞUM ÖNCESİ VE DOĞUM SONRASI DESTEĞİ, VITALIC MPG --DOĞUM ÖNCESİ VE DOĞUM SONRASI DESTEĞİ 500, VITALIC MPG --DOĞUM ÖNCESİ VE DOĞUM SONRASI DESTEĞİ 500 mL, VITALIC MPG --DOĞUM ÖNCESİ VE DOĞUM SONRASI DESTEĞİ mL, VITALIC MPG --DOĞUM ÖNCESİ VE DOĞUM SONRASI 500,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR